הבלוג

אני מבקש לי את זכות התגובה. אני החתול דנן. הגברת הזו קצת התבלבלה בין המידע על המין שלי ויכולותיו לבין מצבי כעת. אמנם מבחינה אבולוציונית אני אותו החתול שעבר ביות עוד בתקופה הניאוליתית, ונכון שבתחילה השתמשו בי להדברת עכברושים בספינות בתקופה העתיקה אבל מידת ההתאמה שלי לבית הגידול העכשווי (שנקרא לו החצר של הגברת) נמצאת כבר בפסיכולוגיה שלי. אני לא בטוח שאפשר לזלזל בכך. האם, לצורך הדיון, תסכים הגברת להיפרד מהמזגן שלה? הרי היא לא נולדה עם מזגן בכל חדר. יש גם מה שנקרא אבולוציה מתכנסת, רק שתדע. כי אם אני אתחיל לצוד את האוכל שלי היא תושפע ואולי תרדוף אחרי התרנגולת ואחר כך, אוי ואבוי,  תשחט אותה בעצמה, ר"ל.

 טוב, לא רוצה להכביד, אז לקראת הסוף, לפעמים היא קונה לי אוכל מוכן ואז חודש ויותר אני אוכל מזון מכובד עם כל המרכיבים הדרושים לי ואז מגיעה השקית לקרקעית ואני נאלץ לאכול כל מיני דברים שהיא בטוחה שאני אוהב כמו חלב פרה או ביצים טריות, פיכס, ממש לא!  אז בבקשה לוותר על תיאוריית החתול הצייד, בזה סיימתי.

כתיבת תגובה

אתר זה עושה שימוש באקיזמט למניעת הודעות זבל. לחצו כאן כדי ללמוד איך נתוני התגובה שלכם מעובדים.

רשימות נוספות שאולי תאהבו:

הצהרת הנישום חלק ב

אני מבקש לי את זכות התגובה. אני החתול דנן. הגברת הזו קצת התבלבלה בין המידע על המין שלי ויכולותיו לבין מצבי כעת. אמנם מבחינה אבולוציונית

קרא עוד »